Opis powodzi po niemiecku

Pobierz

Dziś jest zimno.. Spotykane się jednak także inne opisy, jak na przykład opis członka rodziny: mamy, taty, babci, dziadka albo ulubionego nauczyciela.. dzień - der Tag.. Następnie wstaje i idę do łazienki.. Leże jeszcze trochę w łóżku.. deszcz - der Regen.. Tłumaczenia dla hasła "powódź" w polsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » polski) powódź < D.. Z portalem Odrabiamy bez problemu przygotujecie się tak do części pisemnej, jak i ustnej.. Das Wetter ist schlecht heute./ Dzisiaj jest brzydka pogodaklęska powodzi po niemiecku słownik polsko-niemiecki.. jestem bardzo słaba z niemieckiego.. - Myje się, czeszę i myję zęby.. Mój pokój ma 30m2.. Darmowa nauka niemieckiego dla opiekunek osób starszych , Niemiecki dla opiekunek , Opowiadanie o sobie w języku niemieckim , Wygląd zewnętrzny po niemiecku.. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.Powódź w Polsce w 1934 roku - największa powódź w Polsce międzywojennej, która rozpoczęła się od intensywnych opadów deszczu w dorzeczu Dunajca w dniach 13-17 lipca 1934. klęska powodzi tłumaczenia klęska powodzi Dodaj .. Poniżej znajdziecie słownictwo dotyczące stanu pogody oraz niemieckie zwroty używane w telewizyjnych prognozach.Polska - kraj atrakcyjny - Polen ist attraktiv.. Żeby odpowiedzieć na pytanie o pogodę, można zacząć zdanie od "es ist", czyli "jest"..

Oprócz: Opis powodzi po niemiecku.

Opisywanie zimowej pogody: es ist kalt - jest zimno.. Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Rozmowy o pogodzie należą do najbardziej popularnych tematów tzw. small talku, czyli lekkiej pogawędki.. Będę bardzo ale to bardzo wdzięczna Wersja po polsku:odpowiedział (a) 26.05.2009 o 19:32.. ‑wodzie> [povutɕ] RZ. r.ż.. "- należy do podstawowych pytań na egzaminach językowych.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: bajka różewicz interpretacja.. Es ist schön draußen./ Na zewnątrz jest ładnie; Es sind 24 Grad heute./ Dzisiaj jest 24 stopnie.. Napisałam kilka zdań, ale pewnie z błędami.. Der m. błyskawica - der Blitz.. 1. powódź (woda) :Tłumaczenie słowa 'powódź' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Opis powodzi po niemiecku.. - Nie wstaje od razu.. Tylko żeby chodziło to o dzień tygodnia wtorek.Nic was nie zaskoczy, a właściwy egzamin pójdzie po tym jak z płatka.. es ist frostig - jest mroźnie.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. księżyc - der Mond.. Krótki opis pogody i tłumaczenie na Polski..

GlosbeMT_RnD.Muszę opisać po niemiecku mój ulubiony sport/sporty.

jak sie rysuje cipe.. Piątka na świadectwie - gwarantowana!. Jest wietrznie, mglisto i pada deszcz.. słońce - die Sonne.. Znajdziesz tu: zadania z niemieckiego, rozwiązania zadań z języka niemieckiego, ćwiczenia z niemieckiego, odpowiedzi oraz bazę wiedzy.W słowniku polsko - niemiecki Glosbe "jak ci się powodzi" tłumaczy się na: wie geht es dir, Wie geht es dir.. Temperatura wynosi ok. 15 stopni.Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. Pozdrawiam serdecznie, Beata.. Bardzo proszę o sprawdzenie, poprawienie błędów i w niektórych miejscach przetłumaczenie tego tekstu.. Załóż miniblog; Zapomniałem hasła; Zaloguj się .Pogoda po niemiecku z tłumaczeniem: pogoda - das Wetter.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opis osoby po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór opisu osoby po niemiecku.Pogoda po niemiecku: zwroty.. południe - der Mittag.. Coś w tym stylu.. ojciec i syn nad niemnem matura klucz.- Powietrze jest po burzy szczególnie przyjemne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt