Miesiące po angielsku tłumacz

Pobierz

KLIKNIJ TUTAJ i wpisz nazwę miesiąca po polsku lub angielsku, aby otrzymać więcej przykładów zdań z jego zastosowaniem oraz możliwość dodania do systemu powtórek (po zalogowaniu do eTutor).Tłumaczenia Przykłady użycia Przykłady jednojęzyczne Tłumaczenia PL miesiące {męskoosobowy} volume_up miesiące volume_up months {l.mn.}. Jest to darmowa, skuteczna i najlepsza nauka angielskiego online.. Styczeń - January, Luty - February, Marzec - March, Kwiecień - April, Maj - May, Czerwiec - June, Lipiec - July, Sierpień - August, Wrzesień - September, Październik - October, Listopad - November, Grudzień - DecemberOto miesiące po angielsku z tłumaczeniem: January - Styczeń February - Luty March - Marzec April - Kwiecień May - Maj June - Czerwiec July - Lipiec August - Sierpień September - Wrzesień October - Październik November - Listopad December - Grudzień Skróty miesięcy po angielskuJednym z najważniejszych elementów określania czasu stanowią miesiące, które po angielsku określamy mianem months.. Niepotrzebnie!Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. Słownictwo dla początkujących i dzieci.W.Miesiące po angielsku: Miesiące po niemiecku: Tłumaczenie: January: Januar: styczeń: February: Februar: luty: March: März: marzec: April: April: kwiecień: May: Mai: maj: June: Juni: czerwiec: July: Juli: lipiec: August: August: sierpień: September: September: wrzesień: October: Oktober: październik: November: November: listopad: December: Dezember: grudzieńOto dni tygodnia po angielsku z tłumaczeniem: Monday - Poniedziałek Tuesday - Wtorek Wednesday - Środa Thursday - Czwartek Friday - Piątek Saturday - Sobota Sunday - Niedziela Skróty dni tygodnia Dni tygodnia po angielsku podobnie jak miesiące w kalendarzu pojawiają się jako skróty np. w planie lekcji..

Miesiące po angielsku wraz z tłumaczeniem.

miesiąc volume_up moon {rzecz.}. Podczas gdy nazwy miesięcy w języku polskim są dla nas rzeczą oczywistą, ich nauka w języku angielskim niejednokrotnie odkładana jest na później ze względu na to, iż musimy nauczyć się ich na pamięć.. Wstecz.. Przejdź raz jeszcze przez prostą lekcję wymowy, zapisu oraz etymologii, dzięki której w szybki, skuteczny oraz […]Są one bardzo przydatne do podawania dat po angielsku, umiejscawiania czegoś w czasie, przydają się także podczas pisania pocztówki czy opisu wakacji po angielsku.. January - Styczeń February - Luty March - MarzecTłumaczenia PL miesiąc {męski} volume_up miesiąc volume_up month {rzecz.}. DECEMBER (disember) - grudzień.. grudzień - od zamarzniętej grudy ziemi.. Miesiące.. miesięcy miesiecy miesiace.Poniżej znajdziecie miesiące po angielsku z tłumaczeniem na język polski, ich skróty, wymowę, przydatne zwroty i zdania z użyciem miesięcy po angielsku.. miesięcznik = monthly +2 znaczenia.. W języku .Co Znaczy MIESIĄCE po Angielsku - Tłumaczenie po Angielsku.. - maj - May (May) - czerwiec - June (June) - lipiec - July (July)listopad - w listopadzie na ziemię spadają liście.. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.. more_vert Strategia naming and shaming, którą stosujemy co miesiąc, jest ostatecznością.. more_vert ( miesiące) (CI 95 %) Mediana TTP ( miesiące) (CI 95 %) Mediana przeżycia ( miesiące) expand_more (95 % CI) Median TTP ( months) (95 % CI) Median Survival ( months) PL bieżącego miesiąca {przysłówek}Miesiące po angielsku..

Worf planował ceremonię ostatnie trzy miesiące.

Miesiące po angielsku: January - styczeńMiesiące w języku angielskim (months) Nazwy miesięcy są nieco bardziej kłopotliwe, co nie oznacza, że są trudne.. Wstecz.. Poniżej znajdziecie miesiące po angielsku z tłumaczeniem na język polski, ich skróty, wymowę, przydatne zwroty i zdania z użyciem 3.Przedimki a pory roku po angielsku.. Oto ich lista wraz z tłumaczeniem na język angielski oraz ich skrótami (w nawiasie): - styczeń - January (Jan.). Dowiedzmy się, jak wyglądają.. Nazwa miesięcy w języku angielskim: January, February, March, April, May, June, July, August, September, October, November, December.Miesiące i lata po angielsku Dla porządku przypomnijmy sobie miesiące po angielsku: January - styczeń February - luty March - marzec April - kwiecień May - maj June - czerwiec July - lipiec August - sierpień September - wrzesień October - październik November - listopad December - grudzień Jak prawidłowo odczytać rok po angielsku?. Tworzenie tych skrótów jest bardzo proste.Angielski - miesiące po angielsku W tym kursie czekają na Ciebie miesiące po angielsku, wraz z tłumaczeniem i zdaniami ułatwiającymi ich zapamiętywanie.Masz możliwość nauki "na wyrywki", a także odsłuchania i przećwiczenia wymowy.Jest to idealny zestaw fiszek dla osób przyswajających sobie podstawy języka angielskiego.Dzięki mobilnej aplikacji, dużo łatwiej i szybciej .Zdarza Ci się mylić nazwy miesięcy w języku angielskim?.

Zdiagnozowałem gruczolakoraka, trzy miesiące temu.

Zapominasz, jak powiedzieć "November", bo wydaje się to trudne i zupełnie inne niż polski odpowiednik?. rzeczownik.. Jest ich dwanaście, o pięć więcej niż dni tygodnia, a w ich nazwach najczęściej brakuje wspólnego członu, co czyni większość z nich unikalnymi.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "MIESIĄCE W ROKU" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.. Dobrze, spotkamy się rozdzielimy je za miesiąc.. Jeśli wypowiadamy się ogólnie o porze roku, wtedy używamy przedimka the w zależności od tego czy posługujemy się brytyjskim angielskim (bez the) czy amerykańskim angielskim (z the).Natomiast jeśli mamy na myśli konkretną porę roku - na przykład lato 2019 roku, wtedy powinniśmy użyć the niezależnie od odmiany angielskiego, której używamy.Musisz przetłumaczyć "MIESIĄCE W ROKU" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt