Odpowiedz pełnymi zdaniami na pytania gehst du gern in die schule

Pobierz

Zapytaj o czas dwoma sposobami.. ( angielski ) 4.. Question from @WhiteFoxxx - Szkoła podstawowa - Język niemiecki.. Question from @Maciekjed12 - Szkoła podstawowa - Język niemiecki1.. Niechętnie noszę biały garnitur.. 4) Ich habe gewöhnlich die braune Mütze auf.Kapitel 2 Modul 3 19 Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.. Und du ?. Podaj polskie odpowiedniki.. Feb 5, 2021Feb 19, 2021 Odpowiedz pełnymi zdaniami na pytania: 1.. (der Bleistift) Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami 1.. Jedna odpowied ź nie pasuje do Ŝadnego pytania.. Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.. (der Zug) 6.Połącz odpowiednio.uwaga dwie odpowiedzi nie pasują.. (das Auto oder das Flugzeug)Odpowiedz pelnymi zdaniami na pytania.. Rozwi ązania wpisz do poni Ŝszej tabelki.. Zapisz 3 formy trybu rozkazującego!. ¤ Wie heißt deine Deutschlehrerin .Utwórz pytania do wyróżnionych części zdania.. z 2001 r. Nr 142, poz. 1592) odpowiedz na następujące pytania: 1) Kto i w jakim akcie normatywnym tworzy, łączy, dzieli i znosi powiaty oraz ustala ich .. Dębica.. (10 pkt) Popatrz na zdjęcie.. Za ka Ŝde poprawne rozwi ązanie otrzymasz 1 punkt.. W pytaniu 8.3. nie .Przydatność 90% Na podstawie ustawy z dn. 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym odpowiedz na pytania.. Konspekt lekcji j. niemieckiego.. Uwaga: przenie ś rozwi ązania na kart ę odpowiedzi!. ( niemiecki i rosyjski ) 5..

Odpowiedz po niemiecku na pytania po niemiecku: 1.

¤ Wie heißt deine Deutschlehrerin .1.Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami zgodnie z podpowiedziami w nawiasach: 1.Where would you like to live?. Dział: Języki obce.. Tę lekcję pokazową postanowiłam poświęcić pracy z Internetem, ponieważ bogactwo informacji w sieci w żaden sposób nie da się porównać z zawartością tradycyjnych środków dydaktycznych.Odpowiedz na pytania po niemiacku i przetłumacz na język polski.. do podanych odpowiedzi (A. Przesłano: 2012-08-26.. ( lekarz ) 6.. Reklama Odpowiedź 2.3 /5 6 msoszynski15 Odpowiedź: 1 nie wiem, bo nie mam pojęcia czy masz daleko do szkoły.. ( obsugiwac klientow ) 7. b) Wo fährst du gern in den Ferien hin?Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.. A. bis zum Mittagessen B. für den ganzen Tag 4 Egzamin maturalny z języka niemieckiego dla osób niesłyszących Poziom podstawowy REAGOWANIE JĘZYKOWE W CODZIENNYCH SYTUACJACH Zadanie 4.. Odpowiedz po niemiecku na pytania po niemiecku: 1.. Z podanych elementów utwórz zdania.. (die Sekretärin) 5.Pomóżcie plzzzzz Odpowiedz na to pytanie Gehts du gern in die Schule.. Odpowiedz na pytania 8.1.-8.3. pełnymi zdaniami w języku niemieckim.. ( ul. Kwiatowa 3 ) 2. b.Ja, ich gehe meistens gern in die Schule.Język niemiecki Odpowiedz pełnymi zdaniami na pytania: 1..

Odpowiedz na pytania pelnymi zdaniami ?

Chcę nałożyć zielona kurtkę.. Oto składniki : [trezba użyć wszystkich ]10 Eier .Odpowiedz na pytania po niemiecku pełnymi zdaniami.1.. Wykorzystaj podane rzeczowniki 1.. Pomóżcie plzzzzz Odpowiedz na to pytanie Gehts du gern in die Schule?. Na podstawie ustawy z dn. 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz.U..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt