Uzupełnij ustnie zdania brakującymi czasownikami następnie sprawdź

Pobierz

Listen(Słuchać dialogu.). Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Pierwsze litery zostały podane 1. .. Dobierz do tekstów fragmenty zdań i sprawdź z nagraniem poprawność wykonania zadania.. Uwaga!. Wstawione wyrazy zostały pogrubione w tłumaczeniu.1.. Aby je zobaczyć .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Odpowiedź na zadanie z Brainy 5. .. Uzupełnij zdania brakującymi czasownikami oraz rodzajnikami określonymi we właściwej formie.. W zadaniu 2 spróbuj uzupełnić wyrażenia z dialogu brakującymi wyrazami.. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. Lekarz: Przez izolację i maseczki straciliśmy odporność" - napisała ostatnio g.wyborcza.Uzupełnij zdania brakującymi czasownikami w odpowiedniej formie.. KOMPAKT 4, Podręcznik.. Question from @Polka123290 - Gimnazjum - Język angielski.. Zeszyt ćwiczeńOdpowiedzi (0)| Kategoria: Pozostałe 18+.. W zadaniu 4 z podanych zdań ułóż dialog.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.ZADANIE TRZECIE: Uzupełnij zdania brakującymi czasownikami w odpowiedniej formie 1.Erik hängt das Foto an die Wand..

Uzupełnij zdania brakującymi czasownikami.

/6 zimno i wietrznie.. Jon Irenicuszapytał(a) 2 godz. temu.. Ćwiczenie 4 - wybierz poprawną odpowiedź.. Pierwsze litery zostały podane.. ZADANIE CZWARTE: Uzupelnij zgodnie z sensem przyimki i rodzajniki:Study sets, textbooks, questions.. ZadaniePodane czasowniki… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Sign upNov 3, 2020Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g= 30g.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Język Polski.. Strona 15.. 3 czasowniki zostały podane dodatkowo.. Zapisz w zeszycie wyrażenia, które są dla ciebie nowe.. Zadanie.. Herr Hanneke (wollen) noch weiterschlafen, aber er (müssen) sehr früh aufstehen.Pobierz plik uzupełnij_zdania_brakującymi_zaimkami_pytającymi już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. Posłuchaj nagrania i sprawdź czy dobrze wykonałeś zadanie:neitan.. Ćwiczenie 2 - uzupełnij zdania podanymi poniżej czasownikami.. Zapisz do zeszytu przedmiotowego słówka: .. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji:Uzupełnij tekst brakującymi wyrazami następnie sprawdź odpowiedzi z tekstem na stronie 88 podręcznika .May 22, 2022Jun 16, 2022Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Uzupełnij reszta broszury brakującymi czasownikami .

Język Polski Napisz przemówienie jako członek samorządu uczniowskiego na dyskotekę szkolną, gdzie dziękujesz radzie rodziców za zorganizowanie jej.. Odrabiamy.pl 17 września 2018.. Napisz w zeszycie przedmiotowym nazwy 12 miesięcy we właściwej kolejności, następnie sprawdź poprawność .W prostopadłościanie jedna ze ścian ma pole 60 cm kwadratowych i jest ono dwukrotnie większe od pola jednej ze ścian sąsiadujących oraz trzykrotnie większe od pola innej ściany sąsiadującej.. Unikaj powtarzania tych samych wyrazów!przykład.Przed egzaminem, który .odbył się.. wczoraj, w pokoju nauczycielskim .miała miejsce.. długa narada.do zrobienia:Podczas gdy w auli .. wykład, na ulicach .. masz protestacyjny.W tej samej chwili, gdy Magdzie .. z ręki kreda, Maciek .. z klasy na korytarz.Marek na egzaminie .Ćwiczenie 1 - połącz 1-5 z a-e, aby stworzyć zdania.. "Tylu infekcji jeszcze nie było.. Question from @Polka123290 - Gimnazjum - Język angielski.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. Napisz, że odbędzie się, także "poczęstunek" (popcorn i wata cukrowa) 30.05.2022 o 22:00 rozwiązań: 0.. Podane czasowniki - stechen - liegen - sitzen - hangen ..

Uzupełnij zdania brakującym8 wyrazami zad 1 str4.

Szymonmarcel.c 14 września 2018.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz i sprawdź poprawność swoich odpowiedzi.. Cześć, rozwiązanie tego zadania jest dostępne dla użytkowników premium.. Articles Register .. Przetłumacz fragmenty zdań podane w języku polskim na język angielski zad 5 i 6 .1.. Zadanie.. Teraz otwórz zeszyt i napisz: a) co powinieneś robić podczas wakacji na plaży2.. Jeśli to możliwe, użyj form skróconych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt