Wymień po jednym przykładzie zastosowań alkanów w każdej z podanych gałęzi przemysłu

Pobierz

6 Zadanie 7 Zadanie 8 Zadanie.Wymień po jednym przykładzie zastosowania alkanów w każdej z podanych gałęzi przemysłu:>przemysł motoryzacyjny.. - MidBrainart .. przemysł turystyczny - w zapalniczka (np. kupując zapalniczkę z jakimś wizerunkiem budowli itd) Odpowiedz.. PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDZZadanie: pomóżcie mi to na jutro do każdego z podanych filozofów wymień po 7 najciekawszych i najważniejszych wiadomości o ich życiu i ich filozofii .. Pytania .. Przykładowe rozwiązanie:1. górnictwa głębinowego: zwałowiska Odpowiedź na zadanie z Geografia dla maturzysty 1.. Książki.. Zaznacz P, jeśli zdanie jest prawdziwe, lub F - jeśli jest fałszywe.. Chemia, opublikowano 14.05.2018.Podobało się?. Daj łapkę w górę :)Masz jakieś pytanie lub zadanie do rozwiązania?. Nowe pytania.. - jako paliwa (a także ich produkt) - jako dodatki do rozpuszczalników.. Szkoła - zapytaj eksperta (1427) Szkoła - zapytaj eksperta (1427)- Jest jedną z podstawowych substancji dla przemysłu szklarskiego i ceramicznego.. Zaznacz poprawne uzupełnienie zdania (A-B) oraz jego uzasadnienie (I-II).. Alkany mają zastosowanie w wielu substancjach w naszym codziennym życiu: - w benzynie, zapalniczkach.. Question from @MonoKuma - Gimnazjum - ChemiaWymień po jednym przykładzie zastosowania kwasu azotowego(V) w każdej z podanych gałęzi przemysłu: -przemysł paliwowy-przemysł chemiczny-przemysł farmaceutyczny-przemysł kosmetyczny..

!Eko Rola: - wymień po jednym przykładzie rejonu upraw wybranych roślin plantacyjnych afryki - porady.

Węglan magnezu - (MgCO 3) - Węglan magnezu w przyrodzie występuje jako składnik minerałów: magnetytu oraz skał: magnetytu.. Przedmiot.. Książki.. Zadanie 3.. Wymień po jednym przykładzie zastosowań alkanów w każdej z podanych gałęzi przemysłu.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Wymień po jednym przykładzie zastosowania alkanów w każdej z podanych gałęzi przemysłu: przemysł motoryzacyjny: przemysł kos… Kitka2002 Kitka2002Wymień po jednym przykładzie zastosowań.. Sklep.. Glukoza i fruktoza powszechnie występują w owocach.. W przeglądarce musi być włączona .dobrze rozpuszcza się w wodzie / trudno rozpuszcza się w wodzie sacharoza.. April 2019 0 10 Report.Książka w trakcie rozwiązywania!. rolnictwo: przemysł spożywczy: przemysł medyczny: przemysł motoryzacyjny: Wymień po jednym przykładzie zastosowania kwasu fosforowego (V) w każdej z podanych gałęzi przemysłu.. Chemia Nowej Ery 8. .. przemysł paliwowy: kwas azotowy(V) jest składnikiem paliw rakietowych.. Zadanie.. Po gimnazjum.. - Stanowi substrat do wyrobu materiałów ogniotrwałych.Eko Rola: - wymień po jednym przykładzie rejonu upraw wybranych roślin plantacyjnych w afryce - porady.. Zaloguj.. Zadanie 1.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Zadanie 8: Chemia Nowej E.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie ..

Oceń prawdziwość podanych zdań.

Zarejestruj.. Pokaż więcej.. Oceń to zadanie: Średnia: 4.80.. Napisz do mnie na Instagramie: je.Komentarze.. Zaloguj.. Wzór sumaryczny monosacharydów zawierających w .. Nie znaleźliśmy odpowiedzi na to zapytanie .dobrze rozpuszczają się w wodzie.. Kupuj najtaniej w internecie.. Daj łapkę w górę :)Masz jakieś pytanie lub zadanie do rozwiązania?. Ekubiak486owy7hk @Ekubiak486owy7hk.. Sacharoza należy do: A. polisacharydów, ponieważ I. w wyniku rozkładu z jednej cząsteczki sacharozy powstają dwie cząsteczki cukrów prostych.. Sklep.. Kwas mrówkowy to nazwa zwyczajowa kwasu metanowego P. F. Kwas metanowy ma stały stan skupienia i bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie .. Napisz do mnie na Instagramie: je.Wymień po jednym przykładzie zastosowania kwasu azotowego(V) w każdej z podanych gałęzi przemysłu: -przemysł paliwowy -przemysł chemiczny -przemysł farmaceutyczny -przemysł kosmetyczny.. Chemia.. Wyślij.1.Wymień właściwości kwasu metanowego.. Ekologiczna uprawa - porady dla rolników .. Twoje pytanie: Odpowiedzi dla: wymień po jednym przykładzie rejonu upraw wybranych roślin plantacyjnych afryki.. Odpowiedź Guest.. słodki smak.. - Poza tym pośrednie jest używana w metalurgii i przemyśle optycznym..

... rozwijając jedną z podanych myśli.

- zawarte są w farbach, barwnikach, kauczuku, gumach.. Wymień po jednym przykładzie zastosowania kwasu metanowego w każdej z podanych gałęzi przemysłu: przemysł kosmetyczny: przemysł farmaceutyczny: garbarstwo: Zadanie wykonaj do godz. 15.00 29 marca 2021 r. i wyślij na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi.. a) W Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: TraMpEk 22.4.2010 (18:25) UłoŻYĆ opowiadanie z podanych wyrazów .. 8 szkoły podstawowej.. Zarejestruj.. 16 Zadanie 17 Zadanie 18 Zadanie Wymień po jednym przykładzie zastosowań kwasu fosforowego(V) w każdej z podanych dziedzin.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Wskaż po jednym przykładzie z każdej grupy mitów: Pytania .. I liceum.. Podaj ich skład gatunkowy.. Interesuje się tenisem ziemnym oraz geologią.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Wymień po jednym przykładzie rodzaju lasów występujących w Europie i Afryce.. Nie znaleźliśmy odpowiedzi na to zapytanie .Wymień po jednym przykładzie jakie znasz świadwctwa kultury chrześcijańskiej a) w Europie b)z Polski c)z Inowrocławia.. Ekologiczna uprawa - porady dla rolników .. Twoje pytanie: Odpowiedzi dla: wymień po jednym przykładzie rejonu upraw wybranych roślin plantacyjnych w afryce.. Nauczyciel geografii i przyrody z pięcioletnim doświadczeniem..

Przemysł paliwowy: składnik paliwa rakietowegoWymień po jednym przykładzie zastosowania kwasu fosforowego (V) w każdej z podanych gałęzi przemysłu.

Oceń prawdziwość podanych zdań.. przemysł paliwowy: kwas azotowy(V) jest składnikiem paliw rakietowych Odpowiedź na zadanie z Chemia Nowej Ery 2.. Książka w trakcie rozwiązywania!. - wykorzystywane są w syntezie organicznej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt