Test do jakiej szkoły iść

Pobierz

Stop z nudną nauką od teraz możesz robić co się interesuję!Może tak może nie.. Twój ulubiony przedmiot to: Język Polski, Historia, WOS.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Technikum nie jest gorszą szkołą, po prostu utarło się, że do ogólniaków trafiają osoby zamierzające iść na studia, w technikach uczą się przyszli mechanicy samochodowi, fryzjerki i panie z okienka pocztowego.Do jakiej szkoły iść aby zostać kucharzem?. Niemiecki i Matematyka.. Odpowiedz na pytania, a pomożemy Ci wybrać między zawodówką, technikum, a liceum!Odpowiedź na kilka pytań i dowiedz się do jakiej szkoły średniej powinieneś iść!Zawodówka jest idealnym miejscem dla ciebie !. W tej szkole nie musisz uczyć się zwykłych przedmiotów takich jak historia, geografia czy j.polski.. To samo dotyczy dylematu wyboru szkoły zawodowej czy tego, jakie .Nauka w tej szkole nie kończy się egzaminem dojrzałości, ale egzaminem, który potwierdzi, czy masz odpowiednie kwalifikacje do pracy w wybranym zawodzie.. Pamiętaj, że to tylko podpowiedź, bo nawet najlepszy test nie podejmie za Ciebie decyzji, ale pomoże dostrzec mocne strony, których może do tej pory nie dostrzegałeś.. Chodzi mi o to aby nie przeleżeć kilku lat na obijaniu się tylko czegoś konkretnego się nauczyć, później chciałbym iść na studia także pod tym kierunkiem.. Strona główna..

Nie możesz zdecydować, do której szkoły się udać?

Możesz podjąć naukę w dwuletniej szkole branżowej II stopnia, która kończy się maturą.Szkoła - zapytaj eksperta (1552) Wszystkie (1552) Język angielski (821) Język polski (376) Matematyka (355)Witam, w tym roku kończę gimnazjum i staję przed wyborem szkoły do jakiej pójdę.. Chciałbym się kształcić pod kierunkiem informatyki.. Matematyka i Fizyka (może informatyka.). Biologia i Chemia.. Najnowsze Popularne / #sztuka #zwierzaki #SWIAT #jedzenie #diy #emocje Quizy.. Pytania .. Liceum profilowane odpada, co .Karola Lipińskiego we Wrocławiu - rekrutacja na studia 2022/2023.. Ta szkoła przygotuje się do twojego wymarzonego zawodu.. Opis testu Informacje o teście Bibliografia / opracowanie Przychodzi taki moment w życiu każdego człowieka, że musi podjąć ważną decyzję dotyczącą dalszego kształcenia.Apr 1, 2022Jul 2, 2020Jun 18, 2021Przy rekrutacji do szkoły ponadgimnazjalnej z świadectwa liczą się: answer choices polski, biologia i dwa wybrane wybrane przez szkołę tylko polski, matematyka i trzy wbrane przez szkołę polski, matematyka i dwa wybrane przez szkołę liczą sie oceny z wszystkich przedmiotów Question 7 30 seconds Q.Jeśli lubisz i ładnie rysujesz możesz iść do technikum reklamy.. Kategorie.Mar 31, 2021Jeśli stajesz przed koniecznością wyboru dalszego kierunku kształcenia to zaufaj nam i wypełnij niniejszy test na zainteresowania zawodowe!.

Po skończeniu szkoły branżowej I stopnia wcale nie musisz jednak iść do pracy.

Jesteś na sto procent pewny/pewna co chcesz robić w życiu.. Nejlepsze oceny masz z:Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. St. Wyspiańskiego w Krakowie - Filia we Wrocławiu - rekrutacja na studia 2022/2023.. Informatyka.. Angielski i Geografia.. - YouTube.Przede wszystkim skończ z myśleniem "liceum jest lepsze niż technikum", "najlepiej iść do elitarnego liceum" - BZDURA!. Kliknij i odpowiedz.. który regularnie przekracza granicę w celu uczęszczania do szkoły (jeden lub więcej dni w tygodniu); .. testu przed wjazdem do Kanady; testu po wylądowaniu; testu w 8. dniu pobytu.Znasz odpowiedź na pytanie: Czy jeśli jestem słabym uczniem, to jest sens iść do szkoły średniej prywatnej?. Szkoła - zapytaj eksperta (1537) Szkoła - zapytaj eksperta (1537) Wszystkie (1537) Język angielski (815) Język polski (371) Matematyka (351) Biznes i Finanse (36499) .Zrób test inteligencji wielorakiej.Tutaj link do przykładowego testu.. Pytania .. Szkoła - zapytaj eksperta (1567) Szkoła - zapytaj eksperta (1567) Wszystkie (1567) Język angielski (821) Język .Aug 3, 2020Jun 19, 2021Feb 25, 2022Feb 19, 2021To ankieta online, dzięki której uczniowie i rodzice mogą zgromadzić wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu, porównać je i wspólnie przeanalizować..

Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quizTen test powie Ci, na jaki profil powinieneś iść do szkoły średniej!

Technikum gastronomiczne czy LO.. Dolnośląska Szkoła Wyższa - rekrutacja na studia 2022/2023.. Ja też nie wiem gdzie iść po 8 klasie, ponieważ uczę się tak sobie i do liceum raczej się nie dostanę a w przyszłości chciałabym być architektem wnętrz dlatego myślę że wybiorę technikum ekonomistę ponieważ może mi się coś zmieni a jak nie to pujde na studia.JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ!. Z matematyki i fizyki raczej idzie mi raczej średnio.. Akademia Sztuk Teatralnych im..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt