Historia oglądania na youtube

Pobierz

Możesz więc przejść do historii wyświetleń, komentarzy, wyszukiwania, czatu itp.Feb 18, 2022Odwiedzić youtube.com i kliknij przycisk "Zaloguj się", aby zalogować się na konto YouTube.. Kiedyś mi sie udało i widziałem swoje filmy jakie ogladalem w dziecinstwie xD Chcialbym je zobaczyć bo oglądałem straszny film a chce sie rozweselić bo nie zasne xD.. Szkoła - zapytaj eksperta (1563) .. Historia (134098) Inne (31538) Język Kaszubski (190) Język Polski (391932) Komiksy (127) Komiksy - Twórczość Własna (80) Książki (145479) Kultura (4730)Na następnym ekranie dotknij Ustawienia.. Znajdź i kliknij kartę Historia w lewej kolumnie menu.. Kliknij ikonę swojego profilu w prawym górnym rogu strony i wybierz "Dane osobowe YouTube".. na jego koncie.. 2019-08-30 01:40:07; Jak usunąć historię w YouTube!. Tak, jestem tego pewna .Krok 1.. Na otwartej karcie wybierz sekcję "Historia" i kliknij na nią.. Przede wszystkim otwórz YouTube w swojej przeglądarce internetowej.. Nie wiem dlaczego.. Pomyślałam najpierw, że to wina konta, ale gdy utworzyłam nowe tam też historia oglądania się nie zapisywała.. Nie zapisuje mi się od pewnego czasu.. Strona mobilna Wyświetlanie i usuwanie historii wyszukiwania.Zostaw lajka i daj Suba więcej poradników:-Najlepsze filmy Funkcje Androida your videos with friends, family, and the worldAug 8, 2020Google zapisuje dokładną historię obejrzanych filmów wraz z datą i godziną ich obejrzenia, a także słowami kluczowymi, które wpisywaliśmy w wyszukiwarce YouTube..

Wyczyść historię oglądania w YouTube na Androida.

Na komputerze wejdź na swoje konto Google.. Wybierz Historia oglądania.Wyczyść całą historię oglądania - historia oglądania zostanie wyczyszczona ze wszystkich aplikacji YouTube na każdym urządzeniu, gdzie zalogowano użytkownika, zresetowaniu ulegną rekomendacje, jednak pamiętaj, że Twoja aktywność w innych usługach Google nadal będzie mieć na nie wpływ.Jun 13, 2022#Smash #Fox #StreamliveVenha Partica do Grupo da Fox link aque na descrição !faleceu !hadouken !hey !nintendo.Nie ma nic trudnego w oczyszczaniu historii na YouTube, wszystko odbywa się w kilku prostych krokach, zarówno na komputerze, jak i aplikacji mobilnej.. Na komputerze wejdź na swoje konto Google.. 1.Mar 22, 2022Przejdź do strony głównej serwisu YouTube i kliknij trzy poziome paski w lewym górnym rogu.. Jeśli kolumna się nie pojawia, możesz nacisnąć trzywierszową ikonę przewodnika obok logo "YouTube".. Następnie przewiń w dół do sekcji o nazwie Historia i prywatność, a następnie użyj opcji Wyczyść historię oglądania i Wyczyść historię wyszukiwania, aby odpowiednio usunąć historię oglądania i wyszukiwania.. Musimy otworzyć aplikację na dowolnym urządzeniu i zalogować się.. 1 ocena | na tak 100%.. Możesz to wykorzystać do przeglądania historii obejrzanych filmów po dacie..

Po lewej stronie kliknij " historia ' przycisk.

Krok 2: Tutaj możesz znaleźć historię oglądania, historię wyszukiwania i komentarze do filmów.Feb 3, 2022Youtube niszczy jakość filmów 2019-07-03 02:19:10; Podacie link do rankingu najczęściej oglądanych filmów na YT?. Wersja YouTube na komputery PC pozwala samodzielnie wybrać historię, którą chcesz obejrzeć.. Możesz ustawić usuwanie swojej historii wyszukiwania i oglądania w YouTube po upływie określonego czasu.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Krok 2.. Ponadto, raz jeszcze chcę zwrócić uwagę na funkcję "Nie zapisuj historii oglądania", która pozwoli Ci nie wykonywać ręcznego czyszczenia za każdym razem.Tutaj zobaczymy, jak usunąć historię oglądania YouTube na swoich urządzeniach, w tym na Androidzie i iOS.. Najlepiej, jeśli użyjemy naszego urządzenia z Androidem do otwarcia aplikacji, co ominie wszelkie dodatkowe .Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Ja wyczyścić historię oglądania na youtube?. Pytania .. 2011-04-16 17:54:04; Kim jesteś według skali wymyślonej przez ludzi z komentarzy na podstawie rozdzielczości oglądanych przez ciebie filmów?. Będziesz mieć możliwość wyboru między "Historia przeglądania" i "Historia wyszukiwania" w prawym okienku..

Wybierz Wyczyść historię oglądania lub włącz Wstrzymaj historię oglądania.

W lewym górnym panelu kliknij Dane i.Jak sprawdzić swoją historie oglądania na YouTube od początku?. Krok 3.. Dzisiaj się tego nauczymy ;)U góry strony Historia kliknij Więcej i Zarządzanie historią.. !Link da nossa pagina, no facebook, curtam/sigam a gente lá: na YouTube nie zapisuje mi się historia oglądania?. Tak po prostu.. W "Ustawieniach YouTube" zobaczysz dwie sekcje: "Historia wyświetlania w YouTube" i "Historia wyszukiwania w YouTube".. Załóżmy, że musimy usunąć historię przeglądania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt