Przeczytaj pocztówkę nikoli do koleżanki i dobierz podane wyrażenia do odpowiednich luk

Pobierz

Przeczytaj tekst.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Jesteś niezalogowany Zaloguj si .Powrót do wyboru zadań.. Pytania .. Ilość dodanych zadań 0.. Question from @dominiczka2008 - Szkoła podstawowa - Polski.. poniżej.. Generator kart pracy.. .Przebywasz na biwaku szkolnym.. 425 wizyt.. A.-2(x do kwadratu+3)+5x do kwadratu B.0,5(2x-6)-2x C.2 .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz pocztówkę do kolegi/koleżanki .. saragajewska383 saragajewska383 01.05.2020 Język angielski Gimnazjum rozwiązane Napisz w zeszycie pocztówkę do kolegi, koleżanki z miejsca, które znasz.. 4.Przyporządkuj rzeczowniki właściwym rodzajnikom.Zadanie: do każdego wyrażenia dobierz wyrażenie mu równe i 6 x 6 x 6 a 6 do potęgi trzeciej b 6 do potęgi trzeciej c 3x 6 ii 6 x 6 x 6 x 6 Rozwiązanie: do każdego wyrażenia dobierz wyrażenie mu równe i 6 x 6 x 6 a 6 do.. 4.Staw .Do podanych przyimków dobierz rzeczowniki w odpowiednim przypadku.Tak powstałe wyrażenia przyimkowe wpisz w odpowiednie miejsca.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Napisz pocztówkę do koleżanki, która mieszka w Hiszpanii i zaproś ją do siebie.. .Dobierz podane czasowniki do wyrażeń 1-10, tak aby powstały zwroty, a następnie utwórz z nimi zdania.. Du musst es auch mal versuchen!Napisz w zeszycie pocztówkę do kolegi, koleżanki z miejsca, które znasz..

).Przeczytaj pocztówkę Nikoli do jej koleżanki i uzupełnij tekst właściwymi wyrażeniami.

Do każdego wyrażenia dobierz równe mu wyrażenie.Dwa numery z wyrażeniami zostały podane dodatkowo.. Do podanych przyimków dobierz rzeczowniki w odpowiednim przypadku.Tak .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. W tabeli (tabela w załączniku) podano długości x i y boków prostokąta o polu 36.. - Określ jak duże jest mieszkanie.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Popatrz na obrazki i przeczytaj wyrażenia .Napisz pocztówkę ze swoich wakcji do kolegi lub koleżanki .Łącząc zdania za pomocą spójników : and but so i because .Steps and English zadanie 9 z 45… poniżej.. 1.Staw eipsoidalny.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Dodaj do ulubionych Drukuj.. napisz pocztówkę ze swoich wakacji do kolegi lub koleżanki .Łącząc zdania, pamiętaj o użyciu spójników and, but, so, because.. Zwiedzasz miasto znane z zabytków i atrakcji kulturalnych.Napisz pocztówkę do kolegi/koleżanki z zagranicy: napisz gdzie jesteś,jak wygląda zwiedzane przez ciebie miasto,co cię najbardziej zainteresowało,co mogłoby spodobać się adresatowi.Dobierz podane czasowniki do wyrażeń 1-8, tak aby powstały zwroty, a następnie utwórz z nimi zdania..

Pytanie brzmi: Popatrz na obrazki i przeczytaj wyrażenia.

Napisz pocztówkę do koleżanki z Anglii, w której: *poinformujesz ją gdzie jesteś i na jak długo przyjechałaś, *opisz krótko miejsce i warunki zakwaterowania *napisz jaka jest pogoda i jak spędzasz czas *spytaj ją, czy oni też jeżdżą na szkolne wycieczki i poproś, aby ci o tym napisała.. - Opisz krótko swój pokój.Z góry pięknie dziękuję.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do .Napisz kartkę pocztową do koleżanki, w której; > składasz jej życzenia z okazji urodzin > piszesz dlaczego nie mogłaś do niej przyjechać > podajesz termin i miejsce waszego najbliższego spotkania > piszesz, że masz dla niej ciekawy prezent proszę, to na jutro.. den Bildschirm mit einem Fingerdruck _____wpisz odpowiednio podane wyrazy i wyrazenia do tabeli odpowiadajac na pytanie wohin.. Podgląd karty pracy.. Pamiętaj o ich odmianie.. Question from @yugioh - Gimnazjum - Język rosyjskiDobierz podane czasowniki do wyrażeń 1-8, tak aby powstały zwroty, a następnie utwórz z nimi zdania.. Przyporządkuj do kości podanych w tabeli odpowiedni rodzaj połączenia, wpisując właściwe numery.. 2.Kościozrost.. Autor: Konto usunięte Dodano: 24.11.2010 (20:22) Hej prosze pomóżcie;] Napisz pocztówkę do kolegi/koleżanki.Jesteś w Londynie napisz jaka jest pogoda,gdzie się zatrzymaliście (np.w domku u cioci), co zwiedziłaś a czego jeszcze nie, pozdrowienia.Napisz pocztówkę do kolegi/koleżanki z zagrznicy..

Popatrz na obrazki i przeczytaj wyrażenia.

0 głosów.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Lepiej od razu wysyłać propozycję książki do wydawnictwa czy publikować na Wattpadzie i sprawdzić czy czytelnikom się spodoba?. Un arte exigente - Sztuka wymagająca poświęceń B. Variantes desconocidas - Nieznane wersjeDo przysłów podanych w II grupie dobierz odpowiednie wyrażenia bliskoznaczne z grupy I. Question from @Efta12 - Liceum/Technikum - Polski.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 3.Chrząstkozrost.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. - Napisz w jakiej okolicy położone jest mieszkanie.. Dobierz podane czasowniki do wyrażeń 1-8, tak aby powstały zwroty, a następnie utwórz z nimi zdania.. Treść zadania.. Szkoła - zapytaj eksperta (1212) Szkoła - zapytaj eksperta (1212) Wszystkie (1212) Język angielski (747) Język polski (229) Matematyka .Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz pocztówkę do koleżanki z Anglii (po angielsku) Napisz gdzie przebywasz -Informacje na temat pogody -opisz co do tej pory robiłeś -napisz co jeszcze zamierzasz zrobic.. Przeczytaj tekst, odpowiedz na 5 pytań.. temu.Przeczytaj tekst.. W tym tekście musi być ujęte: Niedawno przeprowadziłeś się z rodzicami do nowego mieszkania..

napisz pocztówkę ze swoich wakacji do kolegi lub koleżanki .DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Popatrz na obrazki i przeczytaj wyrażenia.Napisz pocztówkę ze swoich wakacji do kolegi lub koleżanki.Łącząc zdania,pamiętaj o użyciu spojnikow and,but,so i because.Daje naj i 25 pkt!. Dear Kate,Zadanie: doprowadź do najprostrzej postaci podane wyrażenia Rozwiązanie: 5a 3b 4 4a 2b 4 dla a 3 i 1 4 b 7 i 5 12 5a 3b 4 4a 2b 4 a b 3 i 1 4 7 i. Zaliczaj.pl.. poniżej.. Dodaj Rozwiń.. Zaliczaj.pl.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Skorzystaj z podanego wzoru.. wyrażenia algebraiczne Przedmiot: Matematyka / Szkoła podstawowa: 4 rozwiązania: autor: dusia9711 8.4.2010 (19:51) - Zaproś koleżankę na wakacje..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt