Wyniki konkursu wielkanocnego

Pobierz

A pogoda raczej jest bardziej zimowa niż wiosenna.. "KOLOROWA WIELKANOC".. Wyłoniono zwycięzców w dwóch kategoriach:15.04.2022 Wyniki konkursu WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU WIELKANOCNEGO "NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA Z MOTYWEM SKO" CELEM KONKURSU BYŁO: Propagowanie folkloru i tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi.. Jesteśmy pod wrażeniem!. "Smerfy"; II miejsce - Maja Licznerska gr.. 1 miejsce - Mateusz Witkowski klasa III.. Członkowie: B.Klepacka , I.Smyk, B.Radomska, B.Kozyra, J.Chabros, przewodniczący Samorządu Uczniowskiego - G.Smyk, dokonało oceny prac konkursowych.. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!. Już przez fakt, że trwa tak długo, sam w sobie jest tradycją.. 2 miejsce - Zofia Kowalska klasa II a.. 3a Małgosia F. 3b Gratulujemy wszystkim :) Samorząd .Wyniki Wielkanocnego Konkursu Plasycznego To był XXII konkurs wielkanocny.. Wyniki Konkursu Wielkanocnego.. Kurczaczki, zajączki, pisanki zagościły na korytarzu szkolnym jako zwiastun nadchodzących świąt.. przez Katarzyna Bartkiewicz · 12 kwietnia 2022.. W dniu 8 kwietnia 2022 r. jury w następującym składzie: Przewodniczący - Dyrektor E. Sękowska.. .Wyniki konkursu na "Najpiękniejszą ozdobę wielkanocnego stołu" Przed Świętami Wielkiej Nocy pojawiły się w Naszej szkole przepiękne stroiki wielkanocne.. Zgłoszenia indywidualne: I miejsce - Dominik Jastrzębski gr..

Kategoria klas IV - VIWyniki konkursu Wielkanocnego.

Miło nam poinformować, że konkurs plastyczny "Wielkanocny Zajączek" został rozstrzygnięty!. Wszystkim uczestnikom konkursu oraz laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłorocznym konkursie.Do konkursu zgłosiło się 1000 osób, a 450 prac zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego.. Dziękujemy wszystkim osobom, które zdecydowały się wykonać świąteczną ozdobę i zgłosić ją na konkurs.. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w konkursie.. Uczestnicy rywalizowali w następujących kategoriach: pisanka wielkanocna wykonana techniką tradycyjną, pisanka wielkanocna wykonana techniką współczesną, palma wielkanocna wykonana techniką tradycyjną,Nadszedł czas, aby ogłosić zwycięzców naszego konkursu wielkanocnego!. 26. edycji KONKURSU PLASTYCZNEGO SYMBOLE I TRADYCJE ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.. Wszystkie prace były piękne, oryginalne i pomysłowe.Wyniki konkursu Wielkanocnego baranek, zajączek i kurczaczek.. zapraszają na wystawę pokonkursową i wręczenie nagród laureatom.. Kartka dla Ukrainy.. Wyłonienie laureatów było wyjątkowo trudnym zadaniem, gdyż każda praca była ciekawa i oryginalna.. Pani Irena Troviene z Litwy - 150€WYNIKI KONKURSU WIELKANOCNEGO: Po burzliwych obradach postanowiliśmy wyróżnić szczególnie następujące prace: z klas 1-3: I miejsce: Wojtek P..

konkursu na Najpiękniejsze Zwierzątko Wielkanocne .

Bartosz N. Grzegorz B. Katarzyna B. Wszystkim dzieciom gratulujemy kreatywności i dziękujemy za udział w naszym konkursie.. Spośród wszystkich naszych franczyzobiorców, którzy przebywali w Niemczech w dniach 14-19 kwietnia 2022 roku, wyłoniliśmy szczęśliwych zwycięzców: Pani Lidia Kuzara z Polski - 150€ Pani Dubravka Bogdanovic z Chorwacji - 150€.. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem wśród uczniów.. Otwarcie wystawy, wręczenie nagród i dyplomów, odbędzie się dn. 13 IV 2022 r. o godz. 14.00. w Centrum .. 3. miejsce - Laura Faustyna Kowalska klasa I.. 11 kwietnia w Galerii TRAKT w SCK w Chodakowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród.Wyniki Konkursu Wielkanocnego 2021 11 kwietnia 2021 0 Do tegorocznego Konkursu Wielkanocnego zorganizowanym przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Bucze i Parafię MB Nieustającej Pomocy w Buczu zastało zgłoszonych 20 prac w obu kategoriach: Palmy Wielkanocne (14) i Koszyczek ze Święconką (6).Dnia 31 marca 2022r.. Nadesłaliście zdjęcia z pięknie nakrytymi stołami wielkanocnymi i mieliśmy nie lada problem z wyłonieniem zwycięzców.Wyniki konkursu wielkanocnego W marcu odbył się konkurs dla klas I-III "WIELKANOCNA PISANKA".. 4a z klas 7-8: Ex aequo Martyna Z. i Jan K. z klasy 7a Wyróżnienia: Jagoda S. 1b Zosia B. 1b Małgosia K. 1c Zuzia N. 1c Maria D.. W konkursie wzięli udział młodzi uczestnicy z terenu gminy Gdów ze swoimi opiekunami.Wyniki Konkursu Wielkanocnego Na Konkurs Wielkanocny Sochaczewskiego Centrum Kultury wpłynęło 296 prac z placówek szkolnych z terenu miasta i powiatu sochaczewskiego..

Oto wyniki konkursu: Kategoria 3 - 4 latki - nagroda dla całej grupy.

SPRAWDŹ, CZY WYGRAŁEŚ!. "Motylki"; III miejsce - Mikołaj Owsianko gr.. Bardzo dziękujemy za przysłanie ponad 200 wspaniałych prac plastycznych w ramach "Wojewódzkiego Konkursu na Kartkę Świąteczną" .Wyniki Konkursu Wielkanocnego 2020 19 kwietnia 2020 0 Do Konkursu Wielkanocnego zorganizowanym przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Bucze zastało zgłoszonych 15 prac w obu kategoriach: Palmy Wielkanocne (8) i Koszyczek ze Święconką (7).Ogłoszenie Konkurs Wielkanocny - wyniki 7 kwietnia 2020 XX Konkurs Wielkanocy za nami!. Nagrody zdobyli:WYNIKI Konkursu Wielkanocnego.. Jury wyłoniło następujących laureatów i wyróżnionych: Laureaci w kategorii wiekowej: wychowankowie przedszkoli: I miejsce:WYNIKI KONKURSU "WIELKANOCNY ZAJĄCZEK".. W dniu 1 kwietnia 2022 roku komisja konkursowa w składzie Maria Wożniak, Aleksandra Rykała, Izabela Kowal i Agata Wardziak dokonała oceny .Z przyjemnością ogłaszamy wyniki Wielkanocnego Konkursu Kulinarnego "Słodkie Symbole Wielkanocy".. Szum .. Nagrody, czyli audiobooki edukacyjne oraz dyplomy, zostaną mailowo przesłane nauczycielom w najbliższym tygodniu.Komisja postanowiła wyłonić w czterech kategoriach pierwsze trzy miejsca: I KATEGORIA: I MIEJSCE - Emilia M. II MIEJSCE - Anna A. III MIEJSCE - Przedszkole Kopienica grupa młodsza II KATEGORIA: I MIEJSCE - Damian Sz. II MIEJSCE - Karolina Sz. III MIEJSCE - Filip K. III KATEGORIA: I MIEJSCE - Hanna L. II MIEJSCE - Dominik W. III MIEJSCE - Nikodem B.WYNIKI KONKURSU WIELKANOCNEGO..

Przedstawiamy wyniki konkursu: I miejsce- Praca nr 8 Rodzina Maćkiewicz ze Starych Gałek.

Na konkurs wpłynęło 37 prac z szkół podstawowych i średnich z Sanoka i całej Polski.4 kwietnia 2022 Wyniki wielkanocnego konkursu plastycznego: Kartka dla Ukrainy Dziękujemy wszystkich uczestnikom za udział w konkursie wielkanocnym pt.. Kategoria 5 -6 latki - nagroda dla całej grupy.. Sprawozdanie z obrad komisji Konkursu plastycznego na komiks pt. " Wielkanocna historyjka" Konkurs na komiks pt. "Wielkanocna historyjka" zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku.. Centrum Kultury w Łęcznej.. Wiceprzewodniczący - Dyrektor A.. Wszystkie te wspaniałe prace wzięły udział w w/w konkursie.Posłuchaj artykułu Przedstawiamy wyniki konkursu Wielkanocnego organizowanego przez Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Promocji w Rzepienniku Strzyżewskim.. Otrzymaliśmy 32 prace, za co serdecznie dziękujemy, bo to świadczy o zaangażowaniu dzieci i rodziców w akcje organizowane przez szkołę.Podczas oceny jury zwróciło szczególnie uwagę na pomysł, estetykę, trwałość materiałów oraz na wkład pracy jaki trzeba było włożyć w wykonanie Zajączka.. Poniżej znajdą Państwo nagrodzone prace.. Przed świętami ogłaszaliśmy konkurs "Wielkanoc w Korczaku".. Pobudzanie inwencji twórczej i fantazji w zakresie wykonywania pisanek wielkanocnych.Starostwo Powiatowe w Łęcznej.. II miejsce- Praca nr 6- rodzina Józwik z Małej WsiWyniki Konkursu Wielkanocnego W Centrum Kultury w Gdowie, 7 kwietnia 2022 r. odbyło się rozstrzygniecie XV Konkursu Wielkanocnego na najpiękniejszą palmę, pisankę, kartkę i po raz pierwszy - gdowską babkę wielkanocną.. konkurs został rozstrzygnięty.. W trzech kategoriach wiekowych przyjęliśmy łącznie 124 prace.. 1a II miejsce: Lena N. 2a III miejsce: Piotr G. 1a z klas 4-6: I miejsce: Zosia S. 4c II miejsce: Madzia K. 4c III miejsce: Michasia W.. Już chyba zapomnieliście, że były ferie wielkanocne?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt