Wierszyki na dobranoc dla niego miłosne

Pobierz

Zobacz inne życzenia i wierszyki: co napisać dziewczynie na dobranoc sms na dobranoc dla niego miłosne sms na dobranocZanim zaśniesz Złotko, pomyśl o mnie słodko.. ****Feb 15, 2022Oct 30, 2020Miłość nie potrzebuje żadnych dowodów, jednak czasem, aby pokazać siłę uczucia, można wysłać drugiej połówce wiersz miłosny.. Znajdź u nas wierszyki i słodkie SMS dla niego lub dla niej .Pozdrowienia na dobranoc - Często marzę sobie w nocy Wierszyki na dobranoc - Gdy pierwszą gwiazdkę ujrzysz na niebie Pozdrowienia z Mazur Pozdrowienia z Tatr Pozdrowienia z Kołobrzegu Ostatnio dodane Tak bardzo chcę być z Tobą - szczere wyznania miłosne dla Niego Szczere wyznania miłosne dla niego - Piszę, bo mnie prosiszWiersze miłosne na dobranoc - Kocham Cię!. Słodkich Snów!. MIŁEJ … SPOKOJNEJ… NOCKI… DOBRANOC.. :* SMS na dobranoc z całusem teraz do ciebie leci, humor Ci poprawi, w sercu żar roznieci.Sms i wierszyki na dobranoc Jesteś daleko od swojej drugiej połówki?. To rodzaj przekazu, który nigdy nie traci na ważności.. Dobranoc Skarbie moje, pragnę zawsze być we dwoje, dotykaj, przytulaj, całuj i miłości mi nie żałuj.. Gwiazdy na niebie, ja daleko od Ciebie, Więc połóż się już, i śnij że jestem tuż tuż bliziutko już.1 day agoKsiężyc ziewa, gwiazdka mruga, idzie nocka bardzo długa, Ale zanim zamkniesz oczy, buziak miły Cię zaskoczy..

Wiersze miłosne nigdy się nie zestarzeją.

Autor: MruczekByłeś od zawsze i na zawsze będziesz!. Witam Ciebie Drogi Misiu!Piękne życzenia na dobranoc 2022 rok - Wróżka - Tarot online - Wróżby z kart tarota - analizy numerologiczne - horoskopy tarot wróżba Strona blog.otylia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, a także do personalizowania reklam, w sposób dopasowany do Twoich potrzeb.Piękne słowa z ust dziś płyną, niechaj nigdy nie przeminą, miłość słodkim jest owocem na deszczowe zimne noce.. Śpij słodko, jutro też jest dzień, Sprawię, by był jak najpiękniejszy sen.. Zmykaj spać pod ciepły kocyk, życzę Ci milusiej nocy !. K.I.Gałczyński Wiersze miłosne na dobranoc - dla niego Czym jest miłość Płomieniem który posiadł drewnianą chatę - pijanym pocałunkiem wgryzł się w głąb strzechy.. Pomyśl o mnie jeszcze złotko, zamknij oczka i śpij słodko.Aug 20, 2021Kiedy gwiazdka na niebie zgaśnie, a mój mis w łóżeczku zaśnie, dopiero utulę sie do snu, by spotkać sie z misiem znów!. Podajesz mi ciepłą dłoń i patrzysz na mnie z Milością.. Zaraz zjawiasz się Ty.. piszę ten sms do Ciebie.. Tak jak oczu Twoich blask.. Taki gest to idealny pomysł dla zakochanych.. ode mnie dla Ciebie!. Piękne wyznanie miłości, niesztampowe i wyjątkowe wierszykiZwasze najlepsze życzenia na: imieniny, erotycznie na dobranoc ..

E-mail DrukujWierszyki na dobranoc.

Dobrej nocki życzę Ci z nadzieją że będziesz miał kolorowe sny teraz kładź się już do łóżka niech mocno przytuli Cię Twoja poduszka.Dobranoc:*Buziaki na sen Hej Aniołku czy to już noc Czy mi się wydaje Ale chyba jednak nie Wiec teraz na noc mówię Ci Dobranoc, Na milutki sny BUZIAKI słodkie wysyłam Ci, Tyjące ich jest, które jak gwiazdki na niebie lśniące są, Całą noc dobrze śpij i cudownie o mnie śnij, Rano przebudź się i do szkoły wybierz się, A ja kładę do łóżka się, aby rano zobaczyć Cię, Aniołku BARDZO, BARDZO KOCHAM CIĘ.Jan 11, 2022Wierszyki na Dobranoc.. Mały misio mruży oczka, bo na niebie ciemna nocka.. W naszym imieninowym portalu znajdziesz mnóstwo oryginalnych wierszy i wierszyków.. Na niebie złote gwiazdy, a w sercu złote łzy.. były dla mnie całym światem, a ty byleś i jesteś całym moim życiem…moją miłością….. Wielu mężczyzn głowi się, jak wyznać ukochanej miłość - dlatego przedstawiamy nie tylko wiersze miłosne dla niego, ale także wiersze miłosne dla niej.. Słodkie czółko Twe całuje, miłe sny Ci ofiaruję Oglądnij dobranockę, zmów paciorek, wypij mleczko i się rzucaj na łóżeczko.. Zapada noc, a jedynie co Ci przychodzi do głowy, to zatelefonowanie do swojej miłości i życzyć jej lub jemu spokojnej nocy?. Dziś już pisze Ci DOBARNOC, jeśli spisz przeczytasz rano.. Zapraszamy!.

Mały misio śni o Tobie i dobranoc Ci dziś powie!

jak ja bardzo kocham Cie!. Jeśli chcesz naprawdę zaimponować, sięgnij po twórczość znanych poetów.Dobranoc mówię na noc, 100 buziaków śle, śpij spokojnie myszko moja, ja nigdy nie opuszczę Cie, będę zawsze przy Tobie, mniam, jesteś dla mnie wszystkim.. Na dobranoc dla misiaczka buzieczek w buziaczka, kilka pieszczotek przesyła twój kotek, spij sobie słodko moja mała maskotko.Do poduszki główkę złóż .Dec 7, 2021Wiersze miłosne - najpiękniejszy wiersze dla niej i dla niego.. Dobranoc Kochanie!. Do pracę mam ochotę, gdy obok jesteś Ty.. Wyjdź poza schematy!. Twój dotyk już na moim ciele i razem mówimy NARESZCIE.. Choćbyś odszedł z miasta będę czekać tu.Chcę tu zostać i zawsze z Tobą być, Nawet kiedy bedzie źle.. Chcę tu zostać bo bez Ciebie to Nie mam siły by dalej żyć!. Każda sekunda spędzona z daleka od ciebie.. Każdy oczka już zamyka, bo go miłość w śnie spotyka.. Niech ci przyśni się misiaczek, który daje Ci buziaczek.. Tym misiaczkiem jestem ja, więc dobranoc pa pa.. Kocham.Wierszyki miłosne dla niego Przychodzisz do mnie w snach, bo tylko Tu jest bezpiecznie i nie trzeba się kryć.. Miłości życzę Tobie szczerze bo ona jest filarem życia śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu ty miłość wzbudzisz.. Na naszej drodze stanęło wiele złego, lecz zawsze "RAZEM" to omijaliśmy…..

Zobacz najpiękniejsze wiersze miłosne dla niej i dla niego.

Wtulamy się w Siebie tak mocno jakbyśmy chcieli stać się Jednością.. Zwasze najlepsze życzenia na: imieniny, erotycznie na dobranoc .. Cały ten okres te wszystkie lata spędzone z tobą.. Miłości życzę Tobie szczerze bo ona jest filarem życia śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu ty miłość wzbudzisz.Loki twoje mrok barwi na modro i spokojna jest twoja mądrość.. Piorunem - który kocha wysokie drzewa - wodą uwięzioną płasko - wyzwalaną przez niesyty wolności wiatr.Sms na dobranoc, wierszyki dla ukochanej i ukochanego na dobranoc wierszyki miłosne na dobranoc Słodkich snów, buziaków moc, w tą piękną, gwieździstą noc.. Pamiętaj moje serduszko bije jedynie dla Ciebie, bo przy Tobie czuje się jak w niebie.. Poznaj najciekawsze propozycje wierszyków erotycznych.. Teraz SMS na dobranoc to idealne rozwiązanie dla par, które nie mogą spędzić każdego wieczoru razem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt