Opisz swojego przyjaciela lub przyjaciółkę

Pobierz

Jest w moim wieku i chodzi ze mną do klasy.. angielski.. Mój najlepszy przyjaciel nazywa się.. / Moja najlepsza przyjaciółka nazywa się.. Możesz uwzględnić gdzie sie poznaliście, jak sie nazywa, wygląd zewnętrzny, sposób ubierania, cechy charakteru może mocne i słabe strony, zainteresowania.. Lekcja 1 i 2 .. Moją najlepszą przyjaciółką jest Agnieszka Serafin, która ma 12 lat.. Są też takie, o których mówię mniej chętnie.. ją zniszczyć.. Odpowiedział(a): Darkangel .. DD tylko że o przyjaciółkę ciężko teraz.. jestem dziewczyną to wiem niby wielkie twoje psiapsiółki a za plecami nadają równo .. facetom łatwiej zaufać .. Jest ona dla mnie prawie jak siostra.. Znamy się od podstawówki.. Mam nadzieję, że nigdy nie będziemy musiały się z nią rozstawać i nasza przyjaźń będzie zawsze tak mocna, jaka jest teraz.Opis przyjaciela.. Nigdy nie rezygnuj z bycia .. Treść.. Szczerze je podziwiam i chwalę.. Zawsze dzwoni albo przychodzi gdy zachoruję.. Oto krótki opis mojej przyjaciółki.. Mieszka niedaleko i często go odwiedzam.. Proszę o napisanie oczywiście po angielsku.Zadanie: opisz swojego wymarzonego przyjaciela przyjaciółkę po niemiecku i tłumaczenie po polsku na połowę a 4 nie za długie dam najjjjjjjj za każdom Rozwiązanie: mogę napisać choć parę zdań za błędy przepraszam ich habe die ertr umte freundinOpisz swojego najlepszego przyjaciela/przyjaciółkę po rosyjsku..

Opisz swojego przyjaciela lub przyjaciółkę .

On mieszka w .. / Ona mieszka w .Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Skorzystaj z pomocy materiałów przesłanych przeze mnie oraz podręcznika.. Ma on ciemne, krótkie włosy i niebieskie oczy.Każdy zgodzi się z tym, że przyjaciel jest nam potrzebny.Ja równierz mam przyjaciółkę.Ma na imię Ewelina i jest średniego wzrostu.Jej proste, blond włosy sięgają do ramion.Ma ona zielone oczy i jest szczupła.Jest ona moim najcenniejszym skarbem gdyż zawsze mi pomaga.Dzięki niej jestem bardzo szczęśliwa.Nie pytając o powód mojego smutku, potrafi sprawić że znowu wraca mi radość.Gdy z nią rozmawiam czuję że możemy sie porozumiewać bez słów.Akceptuje ona zarówno .opis przyjaciółki opisz swoją przyjaciółkę scharakteryzuj swoją przyjaciółkę Charakterystyka mojej przyjaciółki Opis mojej przyjaciółkiOpis przyjaciela po angielsku - wzór.. I'm (tu wpisz ile masz lat)-year-old boy.. Filmy.. zadanie dodane 25 września 2010 w Język angielski przez użytkownika nataliai21 (-510) [Szkoła średnia] edycja 26 września 2010 przez użytkownika misio.Zadanie: opisz swoją przyjaciółkę podkreślając jej cechy za Rozwiązanie:oto one chciałabym przedstawić moją koleżanke nazywa sie ewelina ma 12 lat i interesuje sie malarstwem,przyrodą,i muzyką ma długie bląd włosy,niebieskie oczy i jest wysoka lubi spagetti i sałatki w przyszłości chce zostać malarką albo piosenkarką cenie ją dlatego ,że ma dobre serce jest uprzejma .Bo jest przyjaciółką o której zawsze marzyłam, że jak się pokłócimy to się od razu śmiejemy i godzimy..

Opisz swojego przyjaciela lub swoją przyjaciółkę w trzech słowach.

Opis mojej przyjaciółki.. Jest wokół mnie wiele ciekawych osób godnych naśladowania.. / Ona chodzi do .. klasy.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .1.. Mój przyjaciel ma na imię Franek.. Ufamy sobie, dzielimy swoje sukcesy jak i porażki .. Martyna z pewnością należy do tej pierwszej grupy.Opis przyjaciela.. Tacy ludzie są złymi, nieuprzejmymi osobami, których sposób bycia mi się nie podoba.. Szczerze je podziwiam i chwalę.. Dowiedz się, jak dbać o relację z swoją najlepszą przyjaciółką!. bezpieczeństwa i bliskości.. On chodzi do .. klasy.. Adam - zabawny, dobrze mi się z nim rozmawia, dobry Ania - zboczuch, dużo przeklina, zazwyczaj jest niemądra, nierozważna lub zrzędliwaOpisz swojego/swoją najlepszego/najlepszą przyjaciela/przyjaciółkę w kilku zdaniach ?. Ładna 2.Fajniutka 3.Kochaniutkaa.. przyjaciółka-opis.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Opis przyjaciela po angielsku: Anna, lat 20.. Ostatnio na lekcjach j. polskiego mówiliśmy o przyjaźni..

Chciałabym scharakteryzować moją przyjaciółkę, która ma na imię Danka.

:) Mozesz opisać 2-3 naj przyjaciółki/przyjaciół-ile masz.. ;)Opisz swojego przyjaciela/ przyjaciółkę w 3 słowach?. Namawia mnie do konkursów itp. podtrzymuje na duchu gdy jest naprawdę źle.. Szczerość w przyjaźni jest bardzo ważna, gdyż na jej podstawie buduje się zaufanie, poczucie.. Jest wokół mnie wiele ciekawych osób godnych naśladowania.. Wczoraj opisywaliście postać Julka.Zadanie: opisz swojego przyjaciela kilka zdań Rozwiązanie:mój przyjaciel ma na imię kamila jest niską brunetką o niebieskich oczach uwielbia zwierzęta i bardzo dobrze się uczy jest ,,rannym ptaszkiem quot , gdyż wcześnie wstaje ładnie się ubiera oraz nie odmówi , gdy prosisz o pomoc moim zdaniem każdy by chciał mieć taką przyjaciółkę jak onaOpisz swoją przyjaciółkę (wygląd,cechy charakteru) po angielsku.. !dowiesz się jak opisać przyjaciela lub przyjaciółkę, zapoznasz się ze słownictwem, które będziesz mogł/ mogła wykorzystać, ułożysz i zapiszesz zdania opisujące swojego przyjaciela/ przyjaciółkę, utrwalisz znajomość tabliczki mnożenia w zakresie 30. czesć, jestem to nowa i zadam swoje pierwsze pytanie.. ;P No jak w pytanku-opisz swojego kogos,komu mozesz się ze wszystkiego zwierzyć, komu ufasz naj na swieecie!. Są "Przyjaciel jest najważniejszy"- .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies..

co najmniej 10 zdań .Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.

Przyjaźń w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna, łatwo bowiem.. Mieszka blisko mnie więc często się spotykamy i chodzimy razem do szkoły.Opisz swoją przyjaciółkę Charakterystyka mojej przyjaciółki.. Uwzględnij m.in. wygląd zewnętrzny, cechy charakteru, zainteresowania.. kusmistrz.. He is 14 , he lives live in Vilafranca del Penedes, but he was born in Moroko.Opisz swojego najleprzego przyjaciela/przyjaciółkę?. : D Nie ma słów by opisać naszą przyjaźń.My name is (tu wpisz swoje imię).. jaka jest, jakie słowa używa najczęściej, co lubi, co ci sie w nim/niej podoba itp ;) oczywiście za najlepszy opis naj ;) głupia kategoria: Miłość i relacje xd każdemu daje łapki w górę ;)Opis mojej przyjaciółki.. Za to, że żyję chwilą..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt